Prodano

Prodej bytu Dolní Břežany

Byt 2+kk o ploše 57 m2 s garáží v Dolních Břežanech

ulice Dělnická, Dolní Břežany

Nabízím k prodeji byt 2+kk se samostatnou garáží v ulici Dělnická, Dolní Břežany, Praha-západ. Užitná plocha bytu je 57 m² + garáž 16 m2. Byt se nachází v 1. podlaží cihlového domu. Přístup k bytu je bezbariérový.

Vybavení bytů: Kuchyňská linka, v koupelně sprchový kout, rohová vana a umyvadlo. WC je samostatně. V obytných místnostech laminátová podlaha. Topení a ohřev vody je řešen lokálním plynovým kotlem.

Poplatky: Služby za správu 2 000 Kč (FO, správa, odvoz odpadu, společné osvětlení, náklady společných prostor) + energie 2 900 Kč (vodné a stočné, elektřina a plyn).

Cena: 4 900 000 CZK / za nemovitost

Zahrada

Budova

Prodej bytu Dolní Břežany

Půdorys bytů

3D Virtuální prohlídka

Lokalita

Vestec

Vestec leží ve Středočeském kraji, na rozhraní Prahy a jižního segmentu pražského příměstského regionu, mezi městským částmi Praha 4-Kunratice, Praha-Libuš a Praha-Šeberov, a obcemi Jesenice a Zlatníky-Hodkovice. Obec je funkčně integrována do Pražského metropolitního regionu, dobře dostupná po silnici i pravidelnou autobusovou dopravou.

Díky své poloze patří Vestec mezi atraktivní příměstské lokality v sousedství Prahy. Na původní venkovskou zástavbu navázaly od devadesátých let nové obytné lokality.

Podél komunikace Vídeňské došlo k rozvoji komerční výstavby.

Klidovou zónou zůstala tzv. zelená páteř v okolí Vesteckého rybníka s volnočasovými aktivitami pro malé i velké, Alejí svobody, cyklostezkou a naučnou planetární stezkou.

Organizace

Dopravní dostupnost

Obec Vestec nabízí snadnou dostupnost do centra Prahy, spojení automobilem trvá 5 minut na kraj Prahy a 20 minut do centra města.

Silnice

Obcí prochází silnice II/603 v úseku Jesenice – Praha což umožňuje rychlé napojení na pražský okruh s dalším napojením na Dálnici D1 ve směru na Brno a na D5 ve směru na Plzeň.

Autobusovou dopravu do Prahy

zajišťují linky 332, 335, 337, 339, 956 (na Metro C – Budějovická 12-17 min), 326 (na Metro C – Opatov 21 min).

Metro D

Výhledově se zároveň počítá s výstavbou trasy metra D, která bude ukončena v Písnici. Cesta z Vestce do centra Prahy tak bude zkrácena o dalších cca 10 minut.

Lokalita

Prodej bytu 2+kk

Dopravní dostupnost: Centrum obce 500 m, autobusová zastávka PID je 200 m od bytu. Autobusem na metro Kačerov 21 minut.

V docházkové vzdálenosti markety, pošta, kavárny, restaurace, lékárna, poliklinika, školy, školky, sportovní hřiště a další. V okolí skvělé možnosti pro běžce, cyklisty a další rekreaci.

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Informace o zpracování osobních údajů.
Přijímám

Nejbližší termín prohlídky:

podle dohody  

Chci vlastní termín / Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte makléře nemovitosti

Iztok Toplak, Tel.: +420 737 287 300