Prodej bytu 3+kk Škvorec, 

120 ms terasou

v městysi Škvorec v ulici Tyršova

Prodej mezonetového bytu 3+kk s obytnou plochu 120 m2, s terasou, sklepem a venkovním parkovacím stáním v ulici Tyršova v městysi Škvorec, Praha-východ. Byt se nachází v cihlovém domě s výtahem ve 2. a 3. nadzemním podlaží. Celková užitná plocha je 186 m2 včetně terasy 64 m2 a sklepu 2 m2. V přízemí (2 NP) bytu je obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, předsíň, WC a terasa. V patře (3 NP) je ložnice, velký světlý pokoj s vestavěnými skříněmi, koupelna s WC a předsíň. Podlaha a okna jsou dřevěná.

Bytový dům byl postaven v roce 2011 v bývalém areálu pivovaru. Vytápění a ohřev teplé vody je z domovní kotelny na plyn. V domě je společná kolárna a zahrada s posezením.

Poplatky: Služby zálohově celkem 7 954 Kč za měsíc (FO, správa, odvoz odpadu, společné osvětlení, náklady společných prostor, úklid, výtah, vodné, stočné, vytápění, pojištění, režie atd.) + spotřeba elektřiny 225 kWh za měsíc..

Cena: 7 800 000 CZK / za nemovitost–> Rezervovat prohlídku


–> Lokalita2. NP

3. NP

Terasa

Budova

Půdorys bytů

3D Virtuální prohlídka

Lokalita

Letecký snímek Škvorec. Author: Zdněk Fiedler. Více informaci …

Škvorec

Městys Škvorec se nachází v okrese Praha-východ, 25 kilometrů východně od centra Prahy, 10 kilometrů západně od Českého Brodu, 10 kilometrů severně od města Říčany a 4 kilometry jižně od Úval. V roce 2022 bylo v obci Škvorec hlášeno k pobytu 2 036 obyvatel.

V městysu Škvorci jsou:

 • Mateřská škola Včelička, https://www.skolka-skvorec.cz/
 • Základní škola Škvorec, https://www.skolaskvorec.cz, žáci se učí ve dvou budovách, v Třebohosticích je umístěn 1. až 4. ročník, celkem 5 tříd, a ve Škvorci se učí 5. až 9. ročník, celkem 8 tříd.
 • Soukromá základní škola Purkrabka, skolapurkrabka.cz,
 • Ordinace praktického lékaře a zubního lékaře,
 • Pošta Škvorec, Čs. armády 107, 250 83 Škvorec,
 • Restaurace, bistro, hostinec, občerstvení a potraviny,
 • Volnočasové kulturní centrum.

Kompletní občanská vybavenost je v Úvalech (4 km) nebo v Praze.

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Informace o zpracování osobních údajů.
Přijímám

Doprava:

 • Silnice: Obec leží na silnici II/101 Jesenice – Říčany – Škvorec – Úvaly – Brandýs nad Labem. Je plánovaná přeložka silnice v úseku Říčany-Úvaly. V roce 2023 se předpokládá zahájení přípravy realizace přeložky prvního úseku. Je to jednou z priorit Středočeského kraje.
 • Dálnice: Nájezd na D1 Modletice je vzdálen 14 km, na D0 Běchovice 12 km.
 • Je plánována výstavba obchvatu D0 Běchovice – Úvaly s nájezdem 1 km od Škvorce. K nabytí právní moci ÚR došlo 20. 8. 2022. Připravují se veškeré podklady pro zahájení majetkoprávní přípravy a pro získání SP. Během roku 2022 proběhly potřebné průzkumy území. Uvedení do provozu bude v roce 2027 spolu s úsekem D0 Běchovice – D1.
 • Železnice:
  • Nejbližší železniční stanicí jsou Úvaly ve vzdálenosti 4 km ležící na trati Praha a Český Brod s dojezdem 25 min na Masarykovo nádraží a
  • Říčany ve vzdálenosti 10 km ležící na trati Praha – Benešov s dojezdem 27 min na Hlavní nádraží.
 • Autobusy: PID 329 metro A – Skalka (47 min), PID 423 na vlak v Úvalech (8 min), PID 686 na vlak v Úvalech (8 min) a Říčanech (8 min).

Dopravní dostupnost: zastávka PID Škvorec náměstí je ve vzdálenosti 275 m s dojezdem na Metro A – Skalka nebo na vlak v Úvalech u Prahy (s dojezdem 25 min na Masarykovo nádraží) nebo Říčanech (s dojezdem 27 min na Hlavní nádraží). Nájezdy na Pražský okruh D0 Běchovice je vzdálen 12 km a na dálnici D1 Modletice 14 km. Parkovaní je na vlastním venkovním parkovacím stání.

Lokalita


Dopravní dostupnost: zastávka PID Škvorec náměstí je ve vzdálenosti 275 m s dojezdem na Metro A – Skalka nebo na vlak v Úvalech u Prahy nebo Říčanech. Nájezdy na Pražský okruh D0 Běchovice je vzdálen 12 km a na dálnici D1 Modletice 14 km. Parkovaní je na vlastním venkovním parkovacím stání.

Občanská vybavenost: mateřská škola, základní škola, ordinace praktického a zubního lékaře, pošta, restaurace, bistro, hostinec, občerstvení, potraviny a volnočasové kulturní centrum. Kompletní občanská vybavenost je v nedalekých Úvalech u Prahy (4 km).

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Informace o zpracování osobních údajů.
Přijímám

Nejbližší termín prohlídky:

Chci vlastní termín / Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte makléře nemovitosti

Iztok Toplak, Tel.: +420 737 287 300