Pronájem bytu 2+kk v novostavbě, 82 m², Dolní Břežany

Nabízím k pronájmu prostorný, moderní, plně zařízený byt 2+kk, v novostavbě, 82 m² včetně terasy, v 3. nadzemním podlaží. Byt má bezbariérový přístup s výtahem. Budova se nachází bezprostřední blízkosti laserového vědeckého centra ELI a Hilase, vedle školy Da Vinci v ulici 5. Května v Dolních Břežanech.

Byt je kompletně vybaven. Kuchyňská linka (sporák, trouba, mikrovlnka, lednice, myčka), jídelní stůl včetně židlí, gauč, postel a další vybavení. Koupelna s WC, vanou, pračkou a sušičkou. Součástí bytu jsou prostorné vestavěné šatní skříně v ložnici a předsíni. V obytných místnostech je dřevná podlaha. Součást nájmu je i parkovací stání a prostorný sklep. Byt je možný pronajmout i nezařízený. Topení na vlastní plynový kotel.

V okolí je veškerá občanská vybavenost.
Dopravní dostupnost: zastávka autobusů je před domem; linka 333 na metro Kačerov 24 min, linka 341 na tramvaj a vlak na Modřanské nádraží 20 min.

Poplatky: Služby zálohově 1.800,- Kč/měsíc (vodné/stočné, odvoz odpadu, společné osvětlení, výtah, voda, včetně internetu). Elektrika a plyn se převádí na nájemce (cca 1.600,- Kč/měsíc).