PRONAJATO

Pronájem bytu 3+kk 86 m²

se dvěma balkony a garážovým stáním,

Praha 4 – Modřany

ulice Mezi vodami, Praha 4 – Modřany

Pronájem bytu 3+kk s podlahovou plochu 86 m2 ve 2. patře se dvěma balkony a garážovým stáním v ulici Mezi Vodami v Praze 12 – Modřanech.

Umístění bytu: V nové budově v rezidenční čtvrti Zahálka obklopené bohatou zelení, v sousedství golfového hřiště a Vltavy, zároveň v dosahu centra Prahy.

Vybavení bytu: Kuchyňská linka, včetně spotřebičů. Vestavěné skříně v předsíni a ložnici. Byt má koupelnou s vanou a samostatné WC. Na balkóně je umístěn uzavíratelný úložný prostor. Všechny místnosti mají řízenou rekuperaci vzduchu. Ohřev vody a topení je dálkové. V domě je prostorná zabezpečená kolárna.

Poplatky: Služby zálohově 7 500 Kč měsíčně (vodné, stočné, odvoz odpadu, společné osvětlení, úklid společných prostor, výtah, garáž, náklady na společné prostory, včetně elektřiny a topeni).

Kauce: 50 000 Kč.

Parkování: je v garážovém stání.

Dopravní dostupnost: Autobusová zastávka U Belárie 190 m s dojezdem 10 min na metro B Smíchovské nádraží, tram Belárie 450 m s dojezdem 14 min do centra na metro B Palackého náměstí a 20 min na metro A Staroměstská.

Občanská vybavenost: V sousedství je golfové hřiště. Výhodou je přilehlá cyklostezka podél Vltavy vedoucí z centra Prahy až do Vraného nad Vltavou. Supermarkety, pošta, kavárny, restaurace, lékárny, nemocnice s poliklinikou, školy, školky, dětské hřiště, sportovní areál Hamr Braník a další, vše ve vzdálenosti do 2 km.

Cena: 28 000 CZK / za měsíc

Podrobné informace

Číslo zakázky: ID 098-NP02953
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží: 3
Počet podlaží v objektu: 17
Počet podlaží pod zemí: 3
Podlahová plocha: 86 m²
Užitná plocha: 100 m²
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Novostavba
Rok výstavby: 2 020
Vlastnictví: Osobní
Balkon: Ano (14 m²)
Bezbariérový byt: Ano
Umístění objektu: Klidná část obce
Charakter okolní zástavby: Obchodní a obytná
K nastěhování: 20. 4. 2023
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230 V
Garáž: Ano (14 m²)
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední – dálkové
Vybaveno: Částečně
Výtah: Ano
Energetická náročnost budovy: B
Měrná vypočtená roční spotřeba energie: 89 kWh/m²/rok

Poplatky: Služby zálohově 7 500 Kč měsíčně

(vodné, stočné, odvoz odpadu, společné osvětlení, úklid společných prostor, výtah, garáž, náklady na společné prostory, včetně elektrické energie a vytápění)

Kauce: 50 000 Kč

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Informace o zpracování osobních údajů.
Přijímám
Zájem o prohlídku?

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Pokud máte zájem o prohlídku, prosím o vyplnění tohoto dotazníku. Po jeho vyplnění vás kontaktujeme a domluvíme se na termínu prohlídky.

Ing. Iztok Toplak, MBA  +420 737 287 300  iztok@toplak.cz

Zájem o prohlídku?