Pronájem bytu 2+kk, 41 m², Praha 2 – Vinohrady

Ulice Rybalkova, Praha 2 – Vinohrady

Pronájem bytu 2+kk, 41 m2, v revitalizovaném cihlovém domě s novým výtahem, v ulici Rybalkova, Praha 2 – Vinohrady. V bytě je moderní koupelna se sprchou a WC. Byt je po celkové rekonstrukci a nachází se ve 3. patře. Ložnice a obývací místnost jsou orientovány na severovýchod. K bytu náleží sklep.

Vybavení: Kuchyňská linka, varná deska, trouba, lednice s mrazákem, myčka a digestoř s odtahem. V obytných místnostech je plovoucí podlaha. Topení o ohřev vody je centrální pro celou budovu. Přípojky k internetu jsou od firmy Cetin.

Dopravní dostupnost: Zastávka tramvaje Jana Masaryka je 250 m, Metro-A Náměstí Míru je 600 m od budovy. Parkování je před domem na ulice.

Občanská vybavenost: V docházkové vzdálenosti kompletní občanská vybavenost. V okolí Havlíčkovy sady, Sady Bratří Čapků a Bezručovy sady.

Poplatky: Služby zálohově 2 500 Kč (vodné a stočné, teplo, odvoz odpadu, společné osvětlení, úklid společných prostor, výtah a další služby). Elektřina je cca. 1 000 Kč měsíčně a převádí se na nájemce. Kauce 20 000 Kč.

CENA: 15 500 Kč za měsíc + poplatky

POPIS

PŮDORYS

BUDOVA

LOKALITA

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Informace o zpracování osobních údajů.
Přijímám

Kontaktujte makléře nemovitosti

Iztok Toplak, Tel.: +420 737 287 300

    Čerstvě v nábídce