Pronájem bytu s garážovým stáním

Pronájem bytu 2+kk o ploše 78 ms garážovým stáním, bazénem, fitness a saunou

Praha 4 – Michle

Ulice Baarová, Praha 4 – Michle

K dlouhodobém pronájmu nabízíme vybavený prostorný byt 2+kk o ploše 78 m2 v ulici Baarová, Michle, Praha 4. Byt se nahází ve 2. patře cihlového domu s velkou zahradou, přístup k bytu je bezbariérový. V ceně nájmu je společný venkovní krytý bazén, soukromá zahrada na posezení a grilovaní, tenisový kurt, fitness, sauna, vnitřní garážové stání a sklep.

Vybavení bytů: kuchyňská linka, plynový sporák, trouba, lednice s mrazákem, myčka, digestoř s odtahem, pračka a nábytek. V obytných místnostech jsou dřevěné parkety. V koupelně je vana, WC je samostatně. Topení o ohřev vody je řešeno lokálním plynovým kotlem. K dispozici je přípojka na internet a TV.

Dopravní dostupnost: zastávka autobusu Brumlovka (450 m), metro Budějovicka (950 m), zastávka autobusu Zelená liška (700 m), zastávka autobusu Hadovitá (500 m). Budova se nachází v administrativním komplexu – BB centrum. Parkování v garáži, před domem je modrá a fialová zóna.

Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti: supermarkety, pošta, kavárny, restaurace, lékárny, poliklinika, školy a školky, dětské hřiště a další. V okolí skvělé možnosti pro běžce a cyklisty.

Poplatky: Služby zálohově 4 800 Kč (vodné, stočné, odvoz odpadu, společné osvětlení, náklady společných prostor, další služby, elektřina a plyn). Kauce 25 000 Kč.

CENA: 19 000 Kč za měsíc + služby a energie 4 800 Kč

POPIS

Pronájem bytu s garážovým stáním

s bazénem, fitness a saunou, Praha 4 – Michle

PŮDORYS

BUDOVA

FITNESS – TENIS – BAZEN – SAUNA

LOKALITA

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Informace o zpracování osobních údajů.
Přijímám

Kontaktujte makléře nemovitosti

Iztok Toplak, Tel.: +420 737 287 300

    Čerstvě v nábídce