PRONAJATOPronájem bytu Vestec

2+kk o ploše 57 m2, Vestec

ulice U Strouhy, Vestec

Prodej bytu 2+kk o ploše 59 m2 s venkovním parkovacím stáním v ulici U Strouhy, Vestec, Praha-západ. Byt se nachází v 1. zvýšeném nadzemním podlaží v cihlové budově.

Vybavení: kuchyňská linka a vestavěné skříně. V obývacím pokoji je laminátová podlaha a v ložnici koberec. Topení a ohřev teplé vody je vlastním plynovým kotlem.

Poplatky: Služby zálohově celkem 2 130 Kč včetně vodného, stočného, odpadu, pojištění, režie a FO. Elektřina a plyn cca 4 000 Kč.

Dopravní dostupnost: zastávka PID Vestec, Obchodní centrum 150 m, dojezd na Metro C – Budějovická 17 min. Nájezd na Pražsky okruh D0 je vzdálen 1 km. Parkovaní na vlastním venkovním parkovacím stání nebo i na ulici.

Občanská vybavenost: V docházkové vzdálenosti je Billa, Albert Hypermarket, restaurace, kavárny, MŠ a další.

Parking

Budova

Pronájem bytu Vestec

Půdorys bytů

Lokalita

Vestec

Vestec leží ve Středočeském kraji, na rozhraní Prahy a jižního segmentu pražského příměstského regionu, mezi městským částmi Praha 4-Kunratice, Praha-Libuš a Praha-Šeberov, a obcemi Jesenice a Zlatníky-Hodkovice. Obec je funkčně integrována do Pražského metropolitního regionu, dobře dostupná po silnici i pravidelnou autobusovou dopravou.

Díky své poloze patří Vestec mezi atraktivní příměstské lokality v sousedství Prahy. Na původní venkovskou zástavbu navázaly od devadesátých let nové obytné lokality.

Podél komunikace Vídeňské došlo k rozvoji komerční výstavby.

Klidovou zónou zůstala tzv. zelená páteř v okolí Vesteckého rybníka s volnočasovými aktivitami pro malé i velké, Alejí svobody, cyklostezkou a naučnou planetární stezkou.

Organizace

Dopravní dostupnost

Obec Vestec nabízí snadnou dostupnost do centra Prahy, spojení automobilem trvá 5 minut na kraj Prahy a 20 minut do centra města.

Silnice

Obcí prochází silnice II/603 v úseku Jesenice – Praha což umožňuje rychlé napojení na pražský okruh s dalším napojením na Dálnici D1 ve směru na Brno a na D5 ve směru na Plzeň.

Autobusovou dopravu do Prahy

zajišťují linky 332, 335, 337, 339, 956 (na Metro C – Budějovická 12-17 min), 326 (na Metro C – Opatov 21 min).

Metro D

Výhledově se zároveň počítá s výstavbou trasy metra D, která bude ukončena v Písnici. Cesta z Vestce do centra Prahy tak bude zkrácena o dalších cca 10 minut.

Lokalita

Prodej bytu 2+kk

Dopravní dostupnost: zastávka PID Vestec, Obchodní centrum 150 m, dojezd na Metro C – Budějovická 17 min. Nájezd na Pražsky okruh D0 je vzdálen 1 km. Parkovaní na vlastním venkovním parkovacím stání nebo i na ulici.

V docházkové vzdálenosti je Billa, Albert Hypermarket, restaurace, kavárny, MŠ a další.

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Informace o zpracování osobních údajů.
Přijímám

Kontaktujte makléře nemovitosti

Iztok Toplak, Tel.: +420 737 287 300