Stavební pozemek 10.213 m2, Dolní Břežany

Stavební pozemek o výměře 10.213 m2 v katastrálním území Dolní Břežany, který hraničí s územím hlavního města Prahy. Pozemek se nachází vedle pozemků, kde právě probíhá stavba nových rodinných domů. Inženýrské sítě jsou v bezprostřední blízkosti.

Ve stávajícím územním plánu je pozemek klasifikován jako plocha k bydlení v rodinných domech. Možnost výstavby 8 samostatných rodinných domů nebo 12 dvojdomků. Koeficient zastavění je max. 20 % plochy pozemku a výškové omezení jsou dvě podlaží.

Výborná dostupnost z/do Prahy: zastávka veřejné autobusové dopravy je jen několik minuty pešky od pozemku, na metro Kačerov to je 21 minut. Lokace je velmi dobře dostupná autem po pražském rychlostním okruhu. Budoucí konečná stanice metra D bude v Písnici, ve vzdálenosti cca 2 km.

V pěší vzdálenosti se v obci Dolní Břežany nachází: restaurace, pizzerie, pivnice, cukrárna, obchody (potraviny, řeznictví, hračkářství, papírnictví, konfekce, nábytek, květinářství, vinotéka, delikatesy, pekařství), obecná škola a školka, soukromá škola, a školka, víceleté gymnázium, základní umělecká škola, pošta, zdravotní středisko, lékárna, moderní multifunkční hřiště, moderní sportovní hala, cyklostezky, parky a další.

Cena: 21 000 000 Kč + DPH