Prodej RD s pozemkem 1 192  m2, Suchodol

Suchodol u Příbrami

Nabízím k prodeji pozemek 1 192 m2 s rodinným domem o zastavěné ploše 186 m2 a užitnou plochou 279 m2 v obce Suchodol, Příbram. Pozemek je rovinatý se vzrostlými stromy a keři. Dům je určený k bydlení, doporučujeme provést menší úpravy.

 • Plocha pozemku je 1 192 m2
 • Zastavěná plocha domu je 186 m2
 • Užitná plocha domu je 279 m2
 • Celková plocha domu je 341 m2
 • V přízemí je nyní vybudovaná kuchyň s obývacím pokojem, koupelnou a dalšími třemi pokoji
 • Ve druhém nadzemním podlaží se nacházejí dva pokoje
 • V podzemním podlaží je garáž, sklep, koupelna a zahradní sklep
 • Na zahradě u domu roste několik ovocných a okrasných stromů a keřů
 • Dům je napojen na elektřinu, plyn a kanalizace, přívod vody ze studny
 • Nemovitost se nachází nedaleko návsi obce Suchodol

Dům má dvě nadzemní podlaží a podzemní prostor. Je možné ho rozdělit na dům dvougenerační. V podzemním prostoru je nyní garáž, sklep, koupelna a zahradní sklep. Ve prvním nadzemním podlaží se nachází kuchyň s obývacím pokojem, koupelnou a dalšími třemi pokoji. Ve druhém nadzemním podlaží jsou další tři pokoje.

Dům je napojen na elektřinu, plyn a kanalizace. Přívod vody z studny.

Dostupnost a lokalita: Zastávka autobusu Suchdol 400 m od domu. Přímé spojení: na Příbram 17 minut, Dobříš 26 minut. Parkování: garáž, na pozemku a před domem. Dálnice D4 3,8 km, centrum Prahy cca. 55 km.

Virtuální prohlídka zde. 

Chci termín na prohlídku. Potřebujete poradit.

Podrobné informace

Vnitřní plocha domu

Podzemní podlaží

Virtuální prohlídka – 3D

Zahrada a okolí

Studna

Kanalizační přípojka

Plynovod

Lokalita

Suchodol u Příbrami

Obec Suchodol se nachází 6 km severovýchodně od Příbrami. První písemné zmínky o vzniku obce se uvádějí z roku 1360, kdy vladycké sídlo bylo v držení Petra ze Suchého Dolu. Nejdéle byla obec v držení Korků z Korkyně a to od roku 1413-1605. V obci stávala tvrz, která zanikla v 17.století. Přibližně na pozemku tvrze byl vystavěn hospodářský dvůr, který byl v roce 1669 připojen k Dobříšskému panství.Dominantou obce je filiální kostel Svatého Lukáše, několikrát přestavěný a  jeho původní sloh není známý. Ve věži je umístěn zvon od někdejšího nejvýznamnějšího vladyky Pavla Korky z Korkyně s uvedeným letopočtem 1582. V kostele je umístěn barokní oltář s obrazem Svatého Lukáše. Kostel obklopuje místní hřbitov, který slouží pro místní občany.

V obci Suchodol byla v roce 1906 postavena škola, která po několika přestavbách slouží dětem dodnes. Součástí školy je mateřská škola, družina, kuchyně s jídelnou.Významnou stavbou je víceúčelová budova, ve které je umístěn obecní úřad, hospoda, drobná provozovna, čtyři byty a hasičská zbrojnice. V obci je obchod se smíšeným zbožím, je zde sídlo zemědělského družstva a podniká zde i několik dalších firem, které zaměstnávají převážně místní občany.Obec má platný územní plán, který řeší správu dvou katastrálních území o rozloze 650 ha. Obě obce jsou odkanalizované do místní ČOV, převážná část obce je plynofikována. Kulturní a společenská činnost je zajišťována ve spolupráci obce, dobrovolných hasičů, školy a aktivními občany.

V roce 2013 byl obci v parlamentem ČR udělen znak a vlajka.

Dopravní dostupnost

Zastávka autobusu Suchdol 300 m od domu. Přímé spojení: na Příbram 17 minut, Dobříš 26 minut.

Silnice

Dálnice D5 30 km, centrum Prahy 55 km.

Autobusovou dopravou do Prahy

Přímé spojení na Smíchovské nádraží za 1 hodinu.

Parkování: garáž, na pozemku a před domem.

Dům – pozemek Suchodol u Příbrami

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Informace o zpracování osobních údajů.
Přijímám

Katastrální mapa

Územní plán

Kontaktujte makléře nemovitosti

Iztok Toplak, Tel.: +420 737 287 300

Nejbližší termín prohlídky:

 • 26. 2. 2021 od 14 hodin

 • 27. 2. 2021 od 11 hodin 

Chci vlastní termín / Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?