Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví 53 m², Praha 4 – Michle

Pronájem bytu 2+kk, 53 m2, v cihlového domě s velkou zahradou, v ulici Michelská, Praha 4 – Michle. V bytě je koupelna s vanou a WC. Byt je po rekonstrukci a nachází se ve zvýšeném přízemí. Okno ložnice má výhled do vnitrobloku se zahradou; orientace místnosti je severovýchodním směrem. Obývací pokoj je orientován na jihozápad.

Byt se pronajímá vybaven kuchyňskou linkou (varná deska, trouba, lednice s mrazákem, myčka a digestoř s odtahem) a pračkou. V obytných místnostech je plovoucí podlaha.

K domu patří 270 m2 velká udržovaná zahrada se vzrostlými stromy, kterou obyvatelé domu mohou využívat pro relaxaci.

Topení o ohřev vody je lokální plynovým kotlem. Přípojky na internet od O2.

Dopravní dostupnost: před domem je zastávka autobusu Hadovitá s přímým dojezdem na metro Kačerov jen 3 minuty, na Budějovickou 5 minut a Želivského 13 minut. Několik minut chůze od domu se nachází administrativní komplex – BB centrum.

Poplatky: Služby zálohově 3 250 Kč (vodné a stočné, odvoz odpadu, společné osvětlení, úklid společných prostor, další služby, elektřina a plyn). Kauce 17 500 Kč.

Cena 14 000 Kč za měsíc

Půdorys

Katastrální mapa

Mapa – lokalita

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Informace o zpracování osobních údajů.
Přijímám

Kontaktujte makléře nemovitosti

Iztok Toplak, Tel.: +420 737 287 300